Red Cast Workshop

Şık Makas'ın "Sürdürülebilir üretim" bakış açısı "sürdürülebilir tasarım" ile hayat buluyor. Henüz tasarım aşamasında çevre ve insan odaklı yaklaşımla ele aldığımız ürünlerimiz nihai kullanıcılarımıza bitmiş ürün olarak ulaştırmak hedefi ile yolculuğumuz başlıyor.

 

Bu amaçla üretim alanlarından tamamen izole edilmiş şekilde tasarlanmış olan Red Cast WRKSHP alanında sürdürülebilir üretim anlayışında geliştirilen yeni reçeteleri hayata geçirmek için fırsat yaratıyoruz. Red Cast WRKSHP sadece denim severler için bir oyun alanı olarak değil, aynı zamanda yeni inovasyonları denemekte özgür olduğunuz ve denim hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için denim uzmanlarımızla çalışabileceğiniz harika bir yaratıcı alan olarak tasarlandı. Alanımızda en son yenilikleri deneyebilir,denim alanındaki teknolojik ve dijital geliştirmeleri keşfedebilirsiniz.

 

Red Cast WRKSHP un özgür ve yaratıcı atmosferinde müşterilerimizle yaptığımız collobration ve workshop çalışmalarımızla moda endüstrisine de ışık tutma gayretindeyiz.

Şık Makas sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close