Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Şık Makas'ın yolculuğu 1939'da Adapazarı'nda başladı. Kurulduğu tarihten beri çevresel, sosyal ve ekonomik alanlarda pozitif iyileştirmeler sağlayan bir şirket kültürü oluşturarak sürdürülebilirliği inovasyon yoluyla kucaklayan ve teşvik eden bir firma olduk. Şık Makas'ta ilerlemeyi asla bırakmıyoruz.

 

Kısa bir süre önce 80. yılımızı kutladık ve yeni sloganımız olan "Stay Caring" diyerek yolumuza devam ediyoruz. Şık Makas büyümeye devam ederken sarsılmaz bir sürdürülebilir gelecek vizyonu benimsemiştir. İnsanların ve gezegenin mevcut durumu onu her zamankinden daha önemli hale getiriyor. Yolumuza devam ederken sürdürülebilir yatırımlarla dünya sahnesinde rekabet etme yeteneklerimizi güçlendiriyoruz.

 

Sektörümüz ekonomik büyümede kritik bir rol oynamaktadır. Cross Textiles üretim markamızla dünya lideri olmaktan gurur duyuyoruz ve son yıllarda önemli ilerlemeler kaydettik. 8000 kişilik ailemiz sayesinde yılda 20 milyonun üzerinde denim üretiyoruz, bu hem büyük bir başarı hem de büyük bir sorumluluktur. Kendimizi sürekli olarak yeni sürdürülebilir uygulamalar ve yenilikler sunmaya adadık ve çevreyi ve gezegenin refahını korumaya kararlıyız.

 

Bu vesile ile mevcut müşterilerimize de bize sipariş vererek güvenlerini gösterdikleri için teşekkür ederim. Bugünün kaynak sahnesinin üretiminizi nereye yerleştireceğiniz konusunda birçok seçeneği olduğunun farkındayız ve bize kazanma fırsatı verdiğiniz için minnettarım. Buna ek olarak, fabrikalarımızda neleri iyi yaptığımıza ve nerede iyileştirmeler yapmamız gerektiğine ilişkin dürüst geri bildirimleriniz için teşekkür ediyorum. Müşterilerimizi dinlemek bizler için çok önemlidir ve sesinizin duyulacağından emin olabilirsiniz.

 

Günümüzün hızla değişen dünyasında, işimizin sürdürülebilirliğini sağlamak için en yüksek kurumsal yönetişim standardını korurken, değişimi kucaklayan ve teşvik eden bir kültür geliştirmeye devam ediyoruz. Şık Makas'ta daha iyi bir gelecek için çalışıyoruz.

 

Saygılarımla,

Ömer Kolunsağ

Şık Makas sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close