Şık Makas Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Grubumuzun ilk tekstil firması olan Şık Makas Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. firması 1939 yılında Adapazarı’nda kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda erkek takım elbise üreten firmamız, devam eden yıllarda İstanbul’da faaliyetlerini yürütmüştür. 1970’li yıllarda konfeksiyon alanındaki teknik tecrübesi ile denim yıkamayı birleştirerek denim konfeksiyon ve yıkama alanında faaliyetlerini yürütmeye başlamıştır.

 

Merkezimiz İstanbul’da yer almaktadır. Tekirdağ- Çorlu ve Tokat Organize Sanayi Bölgesi’nde 2 adet üretim tesisi 5000+ çalışanı ile dünyaca ünlü perakende zincirlerine ve denim markalarına hizmet vermekteyiz. Şirketimiz uzun yıllardır ISO ilk 500 şirketler arasındadır ve Türkiye’nin denim konfeksiyon yıkama alanında en büyük ihracatı yapan firması ünvanını korumaktadır. Yıllık 15 milyon kapasitemiz ile müşterilerimize kaliteli, hızlı, esnek, sürdürülebilir üretim seçeneklerini sunmaktan ve teknik destek veriyor olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Çorlu Fabrika
Tekirdağ – Çorlu'da 2800+ çalışanı, ........ metrekare kapalı alanı ile serim, kesim, dikim, yıkama, son işlem, ütü paket operasyonlarını kendi bünyesinde yerine getiren ful entegre tekstil işletmemiz 1997 yılında kurulmuştur.

 

Tokat Fabrika
Tokat Organize Sanayi bölgesinde 2015 yılında faaliyete geçen tesisimiz 1600+ çalışanı, ..... metrekare kapalı alanı ile dikim, yıkama, son işlem, ütü paket operasyonlarını kendi bünyesinde yerine getirmekte olup, son teknoloji sistemlerimizin uygulama sahası olarak hizmet vermektedir.

 

Mısır Fabrika
2010 yılında Mısır-Port Said Serbest bölgesinde kurulan şirketimiz, 2500+ çalışanı ile perakende ve denim markalarına Türkiye tesisleri ile birlikte servis vermektedir. Entegre bir denim konfeksiyon ve yıkama işletmesidir. Yıllık 5 milyon kapasitesi ve 22.000 m2 kapalı alanı ile müşterilerimize alternatif lokasyonlarda hizmet alma seçeneğini sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Şık Makas Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Şık Makas Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

15 Temmuz Mah, 1507 Sok No: 5 Bağcılar - İstanbul, Türkiye

TELEFON +90 212 550 29 29
FAX +90 212 550 29 33
Şık Makas sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close