Organizasyonel Gelişim

Mutlu çalışanın mutlu müşteriyi getireceğinin farkındayız. Şirketimiz, çalışanlarına uygun İş Sağlığı & Güvenliği çalışma koşulları sağlayarak, sosyal diyaloğu her koşulda açık tutarak ve çalışan mesleki & kişisel gelişim eğitimlerine bütçesinde yer vererek; mutlu, yenilikçi, dinamik ve huzurlu bir ekip inşa ediyoruz. Beyaz yaka kadrosunu sürekli genç mühendislerle desteklemekte ve yeni neslin inovatif ve dinamik bakış açısından faydalanmaktayız.


Organizasyonel gelişim stratejimizle süreçlerimizdeki karmaşık yapılanmalarını sadeleştirerek; farklı jenerasyonların ahenk içinde çalışabildiği bir iklimi yönetmekteyiz. Bu stratejimizle işveren markamızın gelişiminde etkin rol oynayan organizasyon yapımızı sürdürülebilir şekilde geleceğe taşımak üzere; yedekleme planları hazırlamakta ve şirket içi terfi metriklerimiz her geçen yıl artması ile yeteneklerimizi elimizde tutmaktayız.


İnsan kaynakları temel politikamız; sürdürülebilir gelişim hedefiyle çalışanlarımızın gelişimlerine fırsat ve katkı sağlayan sistem ve uygulamalarla onların motivasyonları, iş tatmini ve mutlulukları ile birlikte verimliliği arttırmaktır. Şirketimizde uygulanan Çalışan Memnuniyet Anketleri ile çalışanlarımızın gözünden başarılı uygulamaları ve iyileştirmeye açık alanlarımızı görmekteyiz. Memnuniyet hedefimizi sürekli yüksek tutarak farklılıklar oluşturmak, başarımızı her geçen gün arttırmak ve bu başarıyı tüm çalışanlarımızla paylaşmak öncelikli ilkelerimizdendir.


Şirketler grubu genelinde; işi en iyi yapan bilir düşüncesinden doğan Bir Fikrim Var projemiz ile çalışanlarımızın süreç gelişimine katılımını sağlamaktayız. Proseslerde sürekli iyileştirmeyi, verimlilik ve etkinlik artışını sağlamak amacıyla fikirler sunan çalışanlarımızla ortak kararlar almaktan büyük mutluluk duymaktayız.


Organizasyonel Gelişim çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz bağlılık uygulamaları ile 15 yılı aşkın süredir özverili bir şekilde çalışmakta olan takım arkadaşlarımız için Kıdem Tebrik Törenleri organize etmekteyiz.

Sosyal Yaşam

İş hayatına verdiğimiz önem kadar sosyal yaşama da önem veriyoruz. Kurumsal ve toplumsal değerlerimiz doğrultusunda düzenlediğimiz bowling turnuvaları, tiyatro etkinlikleri, çocuk şenlikleri, kahvaltı, yemek ve piknik gibi etkinliklerle sosyal yaşamı da paylaşıyoruz. Belirli özel günlerde çalışanlarımıza ufak sürprizler yaparak onları mutlu etmeye odaklanıyoruz.


Üniversite ve sektörün önde gelen eğitim kurumları ile gerçekleştirdiğimiz teknik gezilerle potansiyel adaylarımızın denim dünyasını detaylı görmelerini sağlayarak kendileriyle tanışma imkanı bulmaktayız.


Kadın çalışanlarımızın her zaman yanındayız; kreş hizmetimiz sayesinde iş-özel hayat dengesini sağlamaları yönünde kendilerine destek oluyoruz. Çalışanlarımızın doğum günlerini çeşitli kurumsal hediyelerle kutluyor; yeni ebeveyn olan çalışanlarımıza hediye kitleri vererek ailemizin büyümesine destek oluyoruz. İhtiyaç sahibi çalışanlarımıza zor günlerinde şirket içi kampanyalarla destekliyoruz. Çalışanlarımızın iyi ve kötü her gününde yanlarında olmak için uğraşıyoruz. Sosyal medya adresimiz @crosstextileshr sayfasından tüm etkinliklerimizi çalışan ve takipçilerimizle paylaşmaktayız.

 

 

Şık Makas sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close