Cross Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Marka değerimizi güçlendirmek ve müşterilerimizin karşısında marka kimliğimizve birikimimizle durmak adına 1997 yılında Cross Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yi dış ticaret şirketimiz olarak hayata geçirdik.

 

Cross Tasarım Merkezi
Şık Makas olarak 1939 yılında başladığımız hayatımıza gelişimi ve yeniliği peşimizde sürüklemek hedefi ile devam ediyoruz. Sürdürülebilir inovasyon bakış açımızı ürünlerimize yansıtmak üzere 2017 yılında Cross Tasarım Merkezi'ni kurduk.
Toplam 1580mt2 alana sahip Tasarım Merkezi mizde şuan itibariyle 29 u tasarımcı olmak üzere 57 personel istihdam etmekteyiz.

 

Red Cast Workshop
Şık Makas tüm paydaşlarıyla büyük bir aile kültürünü yaşatma gayretindedir. Red Cast Workshop tüm müşterilerimizi ağırladığımız, birlikte workshoplar, projeler geliştirdiğimiz, saha uygulamalarını hayata geçirdiğimiz tasarım ve inovasyon mutfağımız olarak hizmet vermektedir.

 

The Art Of Denim Studio
Şık Makas sadece denim üretmiyor, denimle sanatın buluşmasına da öncülük ediyor. Hazırladığımız kolleksiyonlarımızla müşterilerimize ilham kaynağı olmak ve denim dünyasında sanatımızın izlerini görmekten mutluluk duyuyoruz. The Art of Denim Studio yu tasarımcılarımızın müşterilerimiz ve nihai tüketicilerimiz için hazırladığı niş kolleksiyonlarımızı sergilediğimiz alan olarak kullanıyoruz.

Cross Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Cross Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

15 Temmuz Mah, 1507 Sok No: 5 Bağcılar - İstanbul, Türkiye

TELEFON +90 212 550 29 29
FAX +90 212 550 29 33
Şık Makas sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close